Doorteknolojiyapayzeka

101 -Yapay Zeka Eğitimleri

TanıtımEğitim İçeriğiKimler KatılmalıProgram Çizelgesi
Yapay Zeka Eğitimleri
International Business School ve Door Teknoloji ile harika bir giriş.
Endüstri 4.0 teknolojisinin mantığını, faydalarını ve tekniğini öğrenmek için ilk dersimiz yapay zeka. Yapay zeka; bir bilgisayarın, uygulamanın, yazılımın ya da robotun faaliyetlerini zeki canlılar gibi yerine getirme kabiliyetidir. Yapay zekanın zeki canlılar gibi hareket etmesini, görev alıp, görevleri tamamlamasını, sınırlarının ve yapabileceklerinin belirlenmesini sağlayacak profesyoneller geleceği şekillendirecektir. Bu yüzden kariyerinizin geleceğe yön vereceği gündeyiz. Sizde programımıza katılarak yapay zeka ve Endüstri 4.0 ile tüm sektörler ve iş dünyasında yaşanacak değişimin öncülerinden olun.
Bir çok çalışan, yönetici ve iş insanı kimi meslekleri yok olması, kimi mesleklerin robotlarla birlikte çalışması, kimi yeni mesleklerinde iş hayatına katılmasından endişe duymaktadır. Siz endişelenenleri bırakın ve yeni çağın yapay zeka alanına hakim olun.

Başarınızın daim olması için;.
1- Kişisel gelişiminizi ve kariyerinizi bu sürece göre geliştirmeli
2- Kurumuzun IT birimini ve insan kaynaklarını yeni Endüstri 4.0 için hazırlamalısınız.

Yapay zeka eğitimi, Endüstri 4.0’ın ilk dersidir. Katılımcılar teknik olarak yapay zeka uygulaması geliştirecek seviyeye geleceklerdir. Geliştirdikleri yapay zekanın ister mesleğine isterse sektöre isterse de genele nasıl etki edeceğini öğrenecekler ve  kendilerini bu alanlar ilgilenmeyip endişe edenlerden ayırt edeceklerdir. Yapay zeka konusunda uzmanlaşmanız için International Business School sertifika programı size yeter!
Bostancı, Kadıköy ve Mecidiyeköy’de açılan programlarımızda size yakın olan eğitim merkezini tercih edebilirsiniz. Kurumsal, grup ve bireysel kontenjan seçenekleriyle katılımızı belirleyerek kayıt olabilirsiniz.

International Business School’un ayrıcalıklı dünyası size istediğinizden fazlasını sunar. Eğitim içeriğinin özgünlüğü, en yeni bilgilerle donatılması ve ilk uygulama becerilerinin kazanılması bunlardan sadece bazılarıdır. Sizde katılın ayrıcalıklar dünyasından ayrıcalıklı bir yapay zeka yöneticisi olarak mezun olun.

Sertifikamız kurumsal firmalar tarafından en çok tanınma ve kabul edilme özelliğine sahiptir.

101 – Yapay Zeka Eğitim İçeriği;
* Yapay Zeka Nedir?
* Yapay Zeka Fırsatları Nelerdir?
* Yapay Zeka Algoritmaları Öğrenme
* Derin Öğrenme
* Nesnelerin İnterneti
* Big Data
* Python ve Diğer Programları Kullanma
* Dünyada Yapay Zeka Örnekleri
* Uygulama Geliştirme
* Bitirme Ödevi

101 – Yapay Zeka Eğitimine;
* Endüstri 4.0’a Başarılı Bir Girişim Yapmak
* Yapay Zeka Dilini Öğrenmek
* Yapay Zeka Geliştirmek
* Mesleğinde Yapay Zeka Kullanmak
* Yapay Zeka Önderlerinden Olmak
* Yeni Bir Kariyere Sahip Olmak
* Geleceğin Endişelerinden Kurtulmak
* Uluslararası Bir Sertifikaya Sahip Olmak isteyenler katılabilir.

101 – Yapay Zeka Eğitimi
Grup Programı Ocak 2019  Kontenjan Mevcut
Kişiye Özel Program Ocak 2019
Kontenjan Mevcut