bs4

Maltepe Üniversitesi

TanıtımEğitim İçeriğiKimler KatılmalıProgram Çizelgesi
Dış Ticaret Sertifika Programı
İthalat ve ihracat konularında uzmanlaşarak ve gümrük, nakliye ve evrak işlemlerini gerçekleştirmek için teknik ingilizceyi öğrenerek başarılı bir Dış Ticaret Uzmanı olmak istiyorsanız, International Business School sertifika programı size yeter!
Bostancı, Kadıköy ve Mecidiyeköy’de açılan dış ticaret kurslarımıza kayıtlar devam etmektedir. Kişiye özel eğitim seçeneğiyle sunulan programlarımızın sonunda uluslar arası International Business School sertifikasına sahip olacaksınız. Profesyonel dünyanın tüm bilgileri ve kapılarını sertifikamızla açabilirsiniz.

Dış ticaret uzmanlık sertifika programından mezun olur olmak iş hayatına başarılı bir giriş yapmanızı amaçlamaktayız. Bu nedenle eğitimlerimizin tamamı uygulamalıdır. Katılımcılarımıza eğitim başladıkları günden bir sanal bir dış ticaret şirketi vererek, işlediğimiz her konuyla ilgili o şirket üzerinden uygulama yapmasını sağlamaktayız. Böylelikle katılımcımlarımız öğrendiklerini gerçekçi çalışma koşullarında hayata geçirme deneyimine sahip olmaktadırlar.

International Business School’un ayrıcalıklı dünyası size istediğinizden fazlasını sunar. Eğitim içeriğinin özgünlüğü, en yeni bilgilerle donatılması ve ilk uygulama becerilerinin kazanılması bunlardan sadece bazılarıdır. Sizde katılın ayrıcalıklar dünyasından ayrıcalıklı bir dış ticaret uzmanı olarak mezun olun.

Sertifikamız kurumsal firmalar tarafından en çok tanınma ve kabul edilme özelliğine sahiptir.

Dış ticaret alanında uzmanlık bilgisine sahip olmak isteyen tüm üniversite öğrencileri ve mezunları katılabilirler.

Dış Ticaret Sertifika Programı

 

Grup Programı

H.Sonu
10:00-13:00

 Kontenjan Mevcut

 

Kişiye Özel Program

H. İçi
10:00-15:00

H.Sonu
13:00-16:00


Kontenjan Mevcut