Biz Kimiz

International Business School kurumsal ve kişisel gelişim alanlarında düzenlediği sertifika programlarıyla dünyanın saygın kurumlarından biridir.

Sertifika programlarında, çalışanların kariyer hedefleri doğrultusunda kurumsal eğitim verirken, halen öğrenci olan veya farklı bir branşta çalışmaya başlayan kişilere de mesleki tecrübe kazandıran programlar sunar.
Business School Diploma & Sertifika programları iyi bir kariyere ulaşmanızı sağlar.

International Business School düzenlediği Diploma ve Sertifika programlarıyla kariyer eğitimleri alanında uzman bir kurumdur. Business School anlayışını 2007 yılında Türkiye’ye getirerek bir çok kuruma örnek olmuştur. Bunun yanında 2012 yılında hayata geçirdiği Danışman Yetiştirme programı ve sertifika eğitimlerinde uyguladığı Jobs Sistemiyle öncü kurum olma özelliğini devam ettirmektedir. İstanbul’da Business School anlayışını üniversite-özel sektör bağlamında uygulayan ilk ve tek kurumdur.

Tüm eğitimleri iş dünyasında yönelik olup, katılımcıların kariyer oluşturma veya geliştirmesi üzerine kuruludur.

Sertifika programları başta MBA olmak üzere yüksek lisans eğitimleri baz alınarak hazırlanmıştır.

Internaional business school sertifika programlarının erken doluluğa ulaşmasını fırsata çevirerek, eğitim içeriğini geliştirmek ve üst seviyeye ulaştırmak için kullanır. Diğerlerinin kursiyer bulmak için harcadığı zamanı biz size en kaliteli ve saygın eğitimi verebilmek için kullanıyoruz.