Amaç

Programın Amacı

Steve Jobs: yaratıcılıkta sihirbaz, pazarlamada deha, marka ve şirket yönetiminde önder, liderlikte rakipsiz.
Jobs bakış açısı, mantığı, kuralları, özgünlüğü ve stratejileriyle Türkiye’de. International Business School’dan danışman yetiştirme programı katılımcılarına özel Jobs Sistemi!

Danışman yetiştirme sertifika programı şirketlerin gelişimlerini ve devamlılıklarını sağlamak amacıyla ihtiyaç duyduğu yeni fikri, süreci, kuralı veya uygulamayı bulma, projelendirerek geliştirme ve hayat verme süreçlerinin profesyonelce uygunlanmasını sağlayan uluslar arası standartalarda bir sertifika programıdır. Şirketlere değer yaratmak, karlılıklarını arttırmak ve maliyet açısından tasarruf sağlamak amacıyla yeni ve yaratıcı fikirlerin ortaya çıkarılmasıdır.
Marka yaratma, tüketici tercihini değiştirme ve sadakat oluşturma gibi şirketlerin ana ihtiyaçlarını karşılayan nitelikte danışman yetiştirmek programın temel amaçlarındadır.
Marka ve pazarlama danışman yetiştirme eğitimi Jobs sistemiyle sizin ayrıcalıklı bir eğitim almanızın yanında markalar arası rekabete kişisel tarzınızla var olmanızı sağlar.

Danışman yetiştirme programı ülkemizde hızla gelişen danışmanlık sektörüne kurumsal bir vizyon getiren ve uluslar arası piyasalarda iş yapabilecek nitelikte profesyoneller yetiştiren üst düzey bir programdır. Kariyerini sıradan uzman olarak geçirmek istemeyen az sayıda ki kişiye prestijli, kazançlı ve başarılarla dolu bir gelecek sunan özel eğitimdir. Katılımcılarına şirketlere değer yaratmak, ürün geliştirmek, markalaşmak, kurumsallaşmak, karlılıklarını arttırmak ve maliyet açısından tasarruf sağlamak üzerine donatılar kazandırır.

Program yılda yalnızca 10 kişinin kabul edildiği çok özel bir programdır. Yaratarak başarmak ya da iş dünyasının kurallarını bir adım öteye götürmek isteyen 10 kişiye ayrıcalıklar dünyasında yer vermektedir.